GIDA NAKLİYATI

Biliyorsunuz gıdalar bizim can damarlarımızdan birisidir. Önem ve dikkat isteyen yiyeceklerimizin taşınması sırasında ezilmesi,bozulması,kokması,paketlenmemesi bizim sağlığımızı birinci derecen etkileyen kıstaslardır.

Gıda nakliyatı sırasında olabilecek kazaların önüne geçebilmek için Ne yapmamız gerekir?

Bu sorunun cevabı aslında kolay gibi görünsede oldukça zordur. Kaliteli bir firma bulmanız ilk olarak şarttır. (bkz evden eve nakliyat )

Bulduğunuz kaliteli firmaların araçlarının temizliğini ve kalitesini kontrol etmelisiniz.(bakınız : evden eve nakliyat) Buldugunuz araçların sizin ürünlerinizi taşıma şartlarını sağlayıp sağlamadıklarını kontrol edin. Mesala soğukta durması gereken bir yiyecek taşıyorsanız aracın sogutma bölümü varmi , yada belli bir derecede korunması gereken meyve yada sebzenın aracta bu derecede korunması sağlanıyormu (bkz. evden eve nakliyat ) Buna göre aracı seçip gerekli taşımacılığı yaptırabilirsiniz.

Paketleme Nasıl Yapılacak?

Gıda nakliyatında paketleme özenle ve temiz malzemelerle yapılmalıdır. Bir çok nakliyat firmasının bir malzemeyi yıllarca kullandığını biliyoruz. Onun için kaliteli bir firma ile anlaşın yada sıfır malzeme istediğinizi firmaya bildirin. (bkz.evden eve nakliyat )

Hangi firma nerelere taşımacılık yapıyor , nerelerde nasıl araçları var nerelere nakliyat hizmeti sağlıyor bilmek istiyorsanız şu siteyi evden eve nakliyat ziyaret ediniz.

Gıda nakliyatının hayatımızdaki önemi , gıdaların bizim sağlığımızdaki önemini kavrayarak , bu doğrultuda gereken önemi vermeniz dileklerimizle.

Hoşçakalın.

 

Tarifi PaylaşınShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookEmail this to someonePin on PinterestTweet about this on Twitter

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.