Gaziantep’ten sofralarınıza yerel ürünler

Gaziantep’ten sofralarınıza yerel ürünlerGünümüzde süpermarketlerden aldığımız ürünlere güvenimiz ne derece sağlanıyor, tam olarak bunu bilen yok. Her yıl haberlerde gördüğümüz onlarca haberden sonra kutuların içinde neler olduğunu bilmemiz pek mümkün değil gibi. Tüm bu haberler bizleri alacağımız ürünün tam olarak kaynağı neresi ise oradan almaya yönlendiriyor.

Bu bağlamda Gaziantep’in yerel ürünlerinin satışını yapan hamido.com.tr ‘yi tanıtmak istedik. Hamido markası, Global Web Dizayn Ltd. Şti. ‘ne ait bir markadır. Tamamen Gaziantep yöresinin yerel ürünlerinin satışını yapmakta olan firmada birçok ürünü kaynağından getirebilmeniz mümkün.

Mutfakların vazgeçilmezi, neredeyse her yemekte kullandığımız salça da Hamido markası altında sizlere sunuluyor. Acı biber salçası, domates salçası, tatlı biber salçası olmak üzere 3 farklı salça çeşidi bulunan Hamido’da tamamen yerli üretim olan ve Gaziantep topraklarında yetişen ürünler ile hazırlanan salçalar ile yemekleriniz çok daha lezzetli, çok daha sağlıklı olacaktır.

Hamido markalı yerel ürünler, süpermarketlerde gördüğünüz fiyatlardan daha uygundur. Örnek vermek gerekirse, Acı Biber Salçasının 1 kilogramının fiyatı 12,5 TL, Tatlı Biber Salçasının 1 kilogramının fiyatı 12,5 TL, Domates Salçasının 1 kilogramının fiyatı ise sadece 8 TL. Bugün süpermarketlerde bu fiyatlar 1,5 – 2 kat daha pahalı durumda. Böylelikle Gaziantep’in yerel ürünlerini çok daha uygun bir fiyatla alabileceksiniz.

Sizler de mutfaklarınızda Gaziantep yöresine ait bu harika ürünlere yer vermek isterseniz www.hamido.com.tr adresini ziyaret edebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Dilerseniz firmaya 444 90 84, 0 (342) 322 90 84, 0 (505) 118 55 64 numaralı telefonlardan da ulaşabilir, ürünler ile ilgili detaylıca bilgi alabilir ve siparişlerinizi telefon ile de verebilirsiniz. Ayrıca yine dilerseniz firmayı adreslerinde ziyaret edebilirsiniz.

Hamido, siz değerli müşterilerine her zaman doğal ürünleri en uygun fiyat ile sunmayı görev edinmiştir. Bu şekilde Gaziantep yöresinin ürünlerini ülkenin dört bir tarafına uygun şartlarda korumalı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Hamido İletişim Bilgileri:

Adres: Fatih mh. Mareşal Fevzi Çakmak blv. Kurtuluş Apt. No: 153 / A Şehitkamil – Gaziantep
Tel: 0 (342) 322 90 84
Web: www.hamido.com.tr

Tarifi PaylaşınShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookEmail this to someonePin on PinterestTweet about this on Twitter

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.